O mnie

Uczyłam w wielu miejscach, różnych kursów, różnych ludzi. Jestem trenerem i egzaminatorem TOEFL i TOEIC. Przygotowałam kursantów do egzaminów, którzy teraz są rozpierzchnięci po całym świecie realizując swoje marzenia. Miałam także możliwość wziąć udział w dość wymagającym kursie międzynarodowym – CELTA. To był duży zastrzyk praktycznej wiedzy na wysokim poziomie.
Te doświadczenia umożliwiły mi wypracować metody pracy, które są skuteczne i efektywne. Teraz, gdy uczę robię to bardzo świadomie, wiem co i gdzie prowadzi.
Fascynuję się neurolingwistyką czyli pracą mózgu w kontekście nauki (szczególnie języków). Wszystko czego się dowiem staram się wprowadzać na zajęciach i przekazać moim kursantom, aby wspomóc ich w procesie nauki i aby stała się ona jeszcze bardziej przyjemna i efektywna.
Gdy przeszłam do nauczania online to naturalne stało się moje zainteresowanie nowymi technologiami, aplikacjami i programami. Jest tego obecnie bardzo dużo i stałam się swego rodzaju filtrem dla moich kursantów proponując im pozycje godne zainteresowania lub zgodne z ich zainteresowaniami.
Jestem na etapie, w którym wiem czego chcę i gdzie dążę. Jest to proces, który trwa, gdyż cały czas poszukuję, czytam i biorę udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach. Dzięki temu czuję, że się rozwijam i idę do przodu. W dobie internetu mogę czerpać od najlepszych, co niezmiernie sobie cenię. Dzięki temu mogę zaoferować Tobie usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszam,

Kasia

Trener Języka Angielskiego

FAQ

Najczęstsze zadawane pytania

Swoją działalność mam od 2009 roku i od tego czasu profesjonalnie zajęłam się angielskim, a od 2018 zaczęłam swoją przygodę w online’ie. Pochłonęło mnie to bez reszty, czuję się jak ryba w wodzie…i nie chcę z niej wychodzić. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce:

Specjalizuję się w współpracy z dorosłymi, wiek 18+. Ambitna młodzież licealna, która potrafi samodzielnie pracować i wykazuje się dużą świadomością procesu uczenia się również znajdzie we mnie partnera.

Innego nauczania, gdzie to Ty masz duży wpływ na to co i jak dzieje się podczas naszych spotkań. Ponadto niesztampowych tematów, zaskakujących zadań, profesjonalnego podejścia i atmosfery sprzyjającej wchłanianiu wiedzy. 

Tak jak trener na siłowni, tak i na moich zajęciach, aby iść do przodu to Ty musisz się wykazać. Moim zadaniem jest wskazywać drogę po przez dostarczanie wszelkiego rodzaju materiałów do wspólnej pracy, jednak to Ty musisz do nich zajrzeć, sprawdzić słownictwo, nauczyć się go. Podczas całego procesu jestem z Tobą i cię motywuję, instruuję oraz koryguję. 

Komputera, mikrofonu + głośników (wystarczą zwykłe słuchawki do telefonu), kamera i najważniejsze – stabilny Internet.

Tak. Istnieje możliwość pracy w grupie, jeśli sam taką stworzysz. Grupa może liczyć od 2-4 osób.

Koszt uzależniony jest od pakietu, na który się zdecydujesz. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce oferta.

Przelewem na konto bankowe. Potwierdzenie w postaci paragonu lub faktury wysyłam na maila.

Skontaktuj się ze mną, abym wiedziała co się dzieje. Jednak, gdy zrobisz to w mniej niż 12h przed zajęciami traktujemy je jako odbyte i zapłacone. W przypadku gdy będzie to 24h przed zajęciami to inkasuję 50% kwoty. Gdy zrobisz to wcześniej to ustalamy termin odrobienia tych zajęć. Traktujmy się z szacunkiem, pewnie też nie chciałbyś, abym w ostatniej chwili zmieniała Twój plan dnia.

Nie, ale istnieje możliwość umówienia się na jednorazowe zajęcia 45min – 85 zł. Gdy zdecydujesz się na któryś z pakietów to ta lekcja zostanie odliczona od tego pakietu czyli zapłacisz za nią tyle ile w pakiecie. 

Wszystkie istotne materiały umieszczam w specjalnie dla Ciebie stworzonym folderze na GDrive, do którego masz dostęp. 

© Katarzyna Piernikarczyk – Trener Języka  Angielskiego