Mając do dyspozycji materiały, od których chce się gadać przełamiesz swoje blokady i zaczniesz z przyjemnością używać angielskiego. Poza tym zmienisz swój mindset do nauki języka i zaczniesz cieszyć się samym procesem.

Razem, w 10 tygodni, nauczymy się świadomie używać języka i otaczać się nim na co dzień. W efekcie nabierzesz pewności w swoje umiejętności i zaczniesz czuć się swobodnie gadając po angielsku.

 • Kurs jest dla Ciebie jeśli jesteś dorosła i masz 30+ (ze względu na poruszane tematy)
 •  Znasz angielski, ale wciąż czujesz blokadę przed mówieniem.
 • Jesteś otwarta na nie szkolne rozwiązania.
 • Lubisz dowiadywać się nowych rzeczy i o nich dyskutować.
 • Chcesz aktywnie brać udział w procesie transformacji.

Potrafisz przeczytać artykuł, wpis na blogu czy email od kolegi z pracy. Rozumiesz krótki film na YT, wyłapujesz większy sens z filmów na Netflixie i rozumiesz co do Ciebie mówi koleżanka na przerwie w pracy czy podczas spotkania biznesowego. Mimo to, gdy masz coś powiedzieć to brakuje ci słów, czujesz jak wali ci serducho, a język staje Ci kołkiem. Finalnie kapitulujesz i siedzisz cicho, co Cię mega frustruje. A może miałaś dłuższą przerwę i myślisz, że „ja to na pewno już nic nie pamiętam”.

Chcesz poczuć to FLOW językowe i płynąć w rozmowie.

Chcesz poczuć to FLOW językowe i płynąć w rozmowie. 99%

Cieszyć się tymi momentami i traktować jako coś naturalnego. Prowadzić call’e w pracy bez przygotowania językowego, spontanicznie zabrać głos podczas spotkania z zagranicznym klientem albo mieć zwykły chitchat o tym co słychać z kolegami z pracy przy kawie. A może chcesz otworzyć sobie drzwi do lepszej pracy, nowych zagranicznych klientów albo szukasz swojego kawałka na tej ziemi i właśnie ten język Cię blokuje. Jeśli to o Tobie to czytaj dalej.

# 10

tygodni przemiany językowej

Hmmm, dlaczego 10 tygodni?

Bo masz dość chodzenia na angielski w nieskończoność. Bo tu poznasz jak działać by na co dzień otaczać się językiem, by stał się naturalną częścią Twojego życia. Co w końcu pozwoli TOBIE go używać.

# 3

razy w tygodniu po 1,5h

Myślisz że:

 • Za często/ za dużo?
 • Nie dam rady?
 • Praca?
 • Pociecha?
 • Inne obowiązki?

Uważam że dobrze jest zabrać się za coś raz a dobrze. Taki jest cel tutaj i jest to możliwe tylko przy odpowiednim nastawieniu. Zgadzam się, że to dość intensywnie, ale tylko dzięki tak ułożonym spotkaniom dasz radę poczuć zmianę i doświadczyć nie uczenia się angielskiego, ale transformowania go na Twoje życie. Tak aby w końcu zacząć realizować cele, które dotychczas czekały na więcej czasu. Pracujesz i mówisz rano nie ma szans…proponuję pogadać ze swoim szefem. Szczerze, gdyby do mnie przyszedł pracownik i powiedział mi, że chciałby podszkolić się w angielskim aby lepiej i swobodniej go używać w pracy to przybiłabym mu piątkę. Argument, że jest to w godzinach pracy jest do dogadania, biorąc pod uwagę fakt że kurs trwa tylko 10 tygodni, to niespełna 2,5 miesiąca. Kwestia nastawienia na rozwiązania. Gdy się czegoś bardzo chce, to nie istnieją przeszkody nie do pokonania.

# 4-6

Kurs w 4-6 osobowej grupie

Od 20 lat uczę 1:1 i uważam że takie spotkania to usługa premium, która wyciska kursanta jak cytrynę. Jesteś sama i nie ma chwili oddechu. Koncentracja na 100%. 

Skąd zatem pomysł na grupę?

Na zajęciach one2one zauważyłam pewne ograniczenia. Grupa to szansa nauczyć się więcej, korzystając z wiedzy innych, którzy naturalnie się nią dzielą. To wychodzenie z inkubatora. W bezpiecznej atmosferze i w otoczeniu sprzyjających osób. To nastawienie na słuchanie innych ze zrozumieniem, żeby potem odnieść się do tego co powiedzieli. Wreszcie to feedback od większej liczby osób i budowanie naszego poczucia własnej wartości. Coś czego nie ma na zajęciach one2one. Poza tym nośność grupy ma moc i naprawdę daje kopa do działania.

# 11.30

Spotkania online rano 

Dlaczego rano? 

Bo wtedy mamy świeży umysł i jak to ujął Daniel H. Pink w swojej książce „When: The Scientific Secrets of Perfect Timing” poranek to najlepsza pora na najtrudniejsze zadania. Wtedy jesteśmy szczęśliwsi, milsi dla innych i bardziej chętni do pracy.  A my tu będziemy zmieniać podejście do nauki i nastawiać Twój angielski na odpowiednie tory. Warto mieć otwarty umysł. 

Dla zapracowanych przygotowałam w tej edycji grupę wieczorną (czytaj niżej)

Wyobraź sobie jak może wyglądać Twoje życie po 10 tygodniach:

 •  jesteś pewna/y, że poradzisz sobie językowo w każdej tobie bliskiej sytuacji
 • wiesz, że znajdziesz sposób by wyrazić to co masz do przekazania
 • bez spiny i na luzie gadasz kiedy chcesz po cudzemu i czujesz się z tym dobrze

Być może jesteś na etapie, w którym wiesz co potrafisz i jakoś tam gadasz. Jednak czujesz, że wiele może się zmienić w krótkim czasie, pod warunkiem, że ktoś cię będzie wspierał i poprowadzi do celu. Z drugiej strony wiesz jakie działania powinnaś podjąć, gdzie zajrzeć i co obejrzeć, ale wciąż brakuje Ci czasu i motywacji.

 Zapraszam Cię na  parę słów o „I AM”

I AM

Kurs More Than English opiera się na 3 filarach, z którego najważniejszym jesteś TY i Twoja obecność

I – jak interest 

Pracowanie na materiałach, które wzbudzają emocje i przez to chcesz się dowiedzieć więcej, podzielić z innymi, wymienić swoje spostrzeżenia, wątpliwości…chce Ci się na te tematy gadać. Zajawkę już dostałaś na samym początku w formie Mojej Subiektywnej Listy Podcastów. A jeśli jeszcze nie masz to wskakuj tutaj i pobieraj. To dopiero wierzchołek góry lodowej.

A – jak active listening

Bardzo istotne jest uważne słuchanie siebie nawzajem, odnoszenie się do tego, a co dość istotne dopytywanie o kwestie niejasne czy niezrozumiałe. To bardzo ważny punkt, bo gra kluczową rolę podczas komunikacji, a często jest pomijany na zajęciach. A przez zabieganie i pogoń myśli stało się trudne w życiu codziennym. Będziemy to ćwiczyć non-stop.

M –  jak meaningful English

Wystrzeganie się gadania byle by coś powiedzieć, a skupienie się na wartościowej wypowiedzi, która ma sens. Chodzi o konstruowanie wypowiedzi spójnych, prostych i krótkich. Tak, aby przekazać to co się ma na myśli. Jasne transformowanie myśli w słowa. Dzięki temu komunikacja nie jest zaburzona, a cel osiągnięty.

I AM – czyli jestem obecny w 100% nie tylko ciałem, ale przede wszystkim umysłem i duchem.  Wyłączenie wszelkich rozpraszaczy, wyłączenie myślenia o sprawach, które nie dotyczą tu i teraz. Dzięki temu pozostałe filary mają prawo się rozwijać, a wraz z nimi Ty.

Jakie tematy będziemy poruszać:

 •  Stress –why is it essential in our life
 • Sleep is your superpower or waste of time?
 • I want to be like Danish people – what should I do?
 • Live big or Dream big
 • Multitasking and 4 day work week – life joke
 • Bucket list – does it make sense?
 • Manifesto – give a kick to get up everyday
 • Money Beliefs that limit your wealth

And much more

Czego jeszcze możesz się spodziewać:

– Narzędzi do pracy z językiem, które pozwolą twojemu mózgowi chętniej zapamiętywać potrzebne Tobie wyrażenia już podczas naszych spotkań.

Wspólnego monitoringu całego procesu – Możliwość ustalenia małych celów (gadanie to cel grupowy i nadrzędny, Ty sama możesz sobie wyznaczyć dodatkowe…ważne tylko dla Ciebie) i planu działania

– Zmiany nastawienia do nauki i kroczenie tą ścieżką bardziej świadomie

– Bazy inspirujących materiałów, które pozwolą eksplorować dalej, więcej z ciekawością i dziką radością

– Bez zadań domowych, cała magia nauki będzie miała miejsce podczas naszych spotkań.

– Bez listy słówek do wkuwania, ale z dziennikiem do językowej refleksji.

– Kierując się zasadą LESS is MORE i BABY STEPS – będziemy małymi krokami transformować Twój styl nauki w świadomy proces czyli wiem co robię i po co. Bez skakania z tematu na temat i pogoni za materiałem. Ważna jest jakość, nie ilość.

-(BONUS)Po zakończonym kursie przez 12 tygodni dostaniesz ode mnie maila z opracowanymi materiałami, które pomogą Ci pozostać z angielskim

Jest to 10 tygodni przemiany językowej, której głównym celem jest pozbycie się blokad i swobodne używanie Twoich zasobów angielskiego. Poczujesz radość z mówienia i nawet zaczniesz myśleć po cudzemu.

Side effects: będziesz chciała dzielić się tematami z innymi (nie tylko na zajęciach), nowe spojrzenie na znane tematy, które czasem wprowadzają zamęt w życiu (tylko pozytywny)

Zapraszam Cię na Kurs More Than English

Tu będzie czas, motywacja, wsparcie i jasno określony cel.

Tu dokona się zmiana, na którą od tak dawna czekasz.

Zrób to dla siebie i zapisz się.

Nie zwlekaj zbyt długo – ograniczona liczba miejsc.

NEW

NOW

2899
 • 10 tygodni
 • 30 spotkań
 • 1,5 godz./spotkanie
NEW

FUTURE

3299
 • 10 tygodni
 • 30 spotkań
 • 1,5 godz./spotkanie

Kiedy?

Ruszamy 2 października a finiszujemy 7 grudnia

10 tygodni przemiany językowej.

To spotkania 3 razy w tygodniu (pon/śr/czw) od 11:30 do 13:00 lub 19-20:30 co nam daje 45 godzin niezapomnianych doświadczeń z angielskim.

Ruszamy za:

Jak wygląda proces zapisu:

 • Krok  1

 klikając TUTAJ , zapisujesz się na krótką 30 min rozmowę ze mną (online) podczas, której ustalimy czy ten kurs rzeczywiście jest dla Ciebie. Rozwiejesz wszelkie wątpliwości i będziesz miała szansę mnie poznać osobiście (a ja Ciebie)  lub napisz do mnie hello@morenglish.com

 • Krok 2

Po rozmowie, dostaniesz na maila wszelkie informacje do dokonania opłaty rezerwacyjnej (499zł)

 • Krok 3

Przed rozpoczęciem kursu będziesz proszona o dokonanie reszty wpłaty (wystawiam fakturę jeśli mi to wcześniej zgłosisz) oraz jest możliwość wpłaty za pomocą PayPo lub Twisto

 • Krok 4

A potem już wsiadamy do statku i zaczynamy łapać wiatr w językowe żagle. 

Rekomendacje

Ciekawe sposoby uczenia się angielskiego, dodatkowe słownictwo i był to ciekawy proces wewnętrzny który poruszył też pewne obszary we mnie i dał mi do myślenia a to wszystko z wykorzystaniem angielskiego, więc cudowne połączenie.

Ten kurs dał mi dużo, dużo więcej niż tylko znajomość nowych słówek, technik zapamiętywani czy możliwość swobodnej dyskusji po angielsku (more than just English). Niesamowite jakie efekty daje połączenie ciekawych tematów, artykułów, filmów itp z wiedzą fajnych i mądrych ludzi, którzy chcą się rozwijać. Pierwszy raz byłam na kursie gdzie faktycznie czekałam z niecierpliwością na następne spotkanie, ciekawa co też dla nas Kasia tym razem przygotowała

Kamila po kursie zauważyła, że „rozmawia mi się „lżej” i swobodniej po angielsku. I z większą pewnością siebie.” Najbardziej podobało się jej, że „Tematy, bardzo życiowe i dla mnie interesujące. Dodatkowo podane w bardzo przyjemny sposób, każdy film był bardzo ciekawy, przyjemnie się je oglądało i słuchało. Poza tym to, że nie było sztywnej, „szkolnej” formy nauczania

Dla mnie Twoja oferta jest jedną z lepszych w jakiej brałam udział w życiu. To rzadkie doświadczenie, że ludzie są świetni w swojej dziedzinie, ogarniają proces, inspirują, podchodzą indywidualnie, z refleksją i „w szerszym obrazku” (że nauka jest jakimś elementem w życiu, że czemuś służy że inne sfery życia mają wpływ na proces). Super! I mi blisko do takiego podejścia, że kupuję nie tylko ofertę ale też wartości, odpowiada mi osobowość osoby, która mnie prowadzi. Wzbudziłaś moje zaufanie od początku i po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że chcę w to wejść, że to nie będzie czas stracony. Zaciekawiłaś mnie i od razu dostałam pakiet bardzo konkretnych wskazówek (jak notować, jak szukać, jak sobie pomóc itp.) Mam poczucie, że tak sformułowana oferta trafiła do fajnych osób i to się mocno przełożyło na atmosferę podczas kursu. Bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki za Twoje przyszłe sukcesy. Jeśli ktoś fajny będzie pytał mnie o kurs (na rozgadanie się) na pewno będę Cię polecała:)

Cześć.

Od kilku lat nazywam się trenerką języka angielskiego, ale na tym kursie będę dla Ciebie przewodniczką, która pokaże Ci drogę którą potem już będziesz mogła kroczyć sama z pewnością i radością. Jestem ciekawa świata i wciąż eksploruję, poznaję i potem czerpię dziką przyjemność z tego by się tym dzielić. Lubię wiedzieć po co tu jestem i dlaczego to robię…to musi mieć sens. Gdyby moja praca polegała tylko na nauczaniu już dawno bym zrezygnowała. Czuję misję by pokazywać inne spojrzenie i nowe drogi. A co najważniejsze byś zaczęła czerpać radość już na etapie procesu z wszelkimi swoimi niedoskonałościami i wspaniałościami.

Kasia

FAQ

Najczęstsze zadawane pytania

Nie, kurs jest dla osób zdecydowanych, które są otwarte na zmianę i chcą wziąć odpowiedzialność za nią. Masz pytania to chętnie umówię się z Tobą na konsultację.

Tak, wystarczy że przed płatnością poinformujesz mnie i dasz mi niezbędne dane do wystawienia faktury.

Będziemy spotykać się online.

Materiały będą udostępnione na platformie online.

Nie, bo to nie jest kurs stworzony dla certyfikatu, a dla Ciebie i Twojego doceniania języka.

Płatności możesz dokonać przelewem na konto podane poniżej.

EwC - Katarzyna Piernikarczyk

ul.Panewnicka 2a/13

40-709 Katowice

Konto ING Bank Śląski: 23 1050 1214 1000 0092 1274 4735

Możesz też użyć bramki imoje, która obsługuje BLIK, Twisto, PayPo. Daj mi znać to prześlę stosowny link.

Tak. Istnieje możliwość płatności za pomocą Twisto, PayPo. Wystarczy, że dasz mi znać, a ja prześlę Ci stosowny link.

© Katarzyna Piernikarczyk – Trener Języka  Angielskiego